Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Evanese Професионални Убавина Шминка 16 Боја Крем Concealer Палета CS16-1

Evanese Професионални Убавина Шминка 16 Боја Крем Concealer Палета CS16-1

DEN 575.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сонце, Водоотпорен.Трае во текот на целиот ден со Свилен Боја.Направени со заштитни состојки, Високо пигментирани Богата Боја.Преносни и лесен за употреба.Голем за двете професионална употреба или лично.Evanese Професионални Убавина Шминка 16 Боја Крем Concealer Палета CS16-1 карактеристики сите бои што треба да го донесе најдоброто изглед.Сонце, Waterproof Last во текот на целиот ден со Свилен Color Made со заштитни состојки, Високо пигментирани Богата Color Portable и практично да use Great и за професионална употреба или лично.

Кон својствата

Производи во категоријата