Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GREENCYCLE 6 Тркалаат (250 Labels по тркалаат) Повеќенаменското Умре-Намалување на Директна Термичка Хартија Labels 6 x 4 (1 Core) Компатибилен за Зебра ЛП-2543 ЛП-2844 TLP-2844 TLP-3844Z GK420T GX430T GC

GREENCYCLE 6 Тркалаат (250 Labels по тркалаат) Повеќенаменското Умре-Намалување на Директна Термичка Хартија

DEN 980.16
 

Производот е достапен
Достапност

Се продава од Quicktoner,Превозот од САД.Брз и Бесплатен Превозот.Боја : Бела, Должина : 6" Ширина : 4", Материјал : Хартија,Акрилик лепило.Печатачи достапни : Зебра/Eltron ЛП-2442, LP-2443, LP-2543, LP-2622; ЛП-2642, LP-2742, ЛП 2824, LP-2844, TLP-2844, LP-2844 Z, LP-3642, LP-3742, TLP-3842, TLP-3844 Z, GK420 T, GX420 T, GX430 T, GK420 D, GC420 D, GC420 T, GX420 D, ZP-450, T402, Г-Серија Етикета Термички Етикета Принтери.Директна Термичка Етикета користи : голем број на различни канцеларијата и домот етикетирање апликации, вклучувајќи адреса/превозот Етикети, лост лак етикети, CD/диск/дискети Етикети, баркод SKU етикети, file етикети, кабинети/кутии/racking етикети, производ следење на внатрешно и дел.Тие не одат жолта, тие не дупка со, и постојат никогаш не скенирање прашања!.Сосема Нов и Висок Квалитет на Повеќенаменски Умре Сече Директна Термичка Хартија Labels Бела Компатибилен За Зебра/Eltron произведени со Стандардизација ISO 9001 и ISO 140001.BPA Free.3 Години Замена На Гаранцијата!За било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил. 3 Години Замена На Гаранцијата!100% компатибилен со Зебра ЛП-2642, LP-2742, ЛП 2824, LP-2844, TLP-2844, LP-2844 Z, LP-3642, LP-3742, TLP-3842, TLP-3844 Z, GK420 T, GX420 T, GX430 T, GK420 D, GC420 D, GC420 T, GX420 D, ZP-450, T402, Г-Серија.

Кон својствата

Производи во категоријата