Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TOTMOX Автомобил Скок Стартер Кабел Стеги - Итни Скок Стартер Батеријата Стеги 11-18V Автомобил Скок Води за Батеријата Бустер Автомобил Батеријата Клип Црвена и Црна

TOTMOX Автомобил Скок Стартер Кабел Стеги - Итни Скок Стартер Батеријата Стеги 11-18V Автомобил Скок Води за

DEN 674.64
 

Производот е достапен
Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 【Напреден Дизајн】Bolder кабли за подобро спроводливост, поголем отвор опсег за лесна употреба.Опремени со пламен-retardant пластични школка и , посигурни во употреба. 【Интелигентна Контрола】По батеријата клип е поврзан со автомобил, а моќта е вклучено, црвени и зелени светла ќе флеш.Доколку конекцијата е точно, зелените светла сите ќе светне.Доколку конекцијата не е во ред или сменат, црвени светла ќе флеш и да се направи звук на титкање. 【Безбедно да се Користи】Анти-краток спој, анти-обратна полнење, анти-обратна врска, анти-overvoltage, анти-прекуструјна, се безбедни за употреба. 【Лесно да се Работи】Тоа е лесно да се инсталира и користи.Само plug and play, работа со повеќето автомобил скок почеток, добра замена или резервни поставување на кабли клипови. 【Состојба】100% сосема нов и премиум.Ако имате повеќе прашање за производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификација : Материјал : пластични shell Color : црвено & black Total должина (кабел & некој клип) : за 17cm / 6.7"Напон : 11-18 V Пакет се вклучени : 1 пар* автомобил скок стартер кабел стеги.

Кон својствата

Material:
plastic shell
Color:
red & black
Total length (cable & a clip):
about 17cm / 6.7
Voltage:
11-18V
Package included:
1 pair* car jump starter cable clamps :

Производи во категоријата