Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BJHYN Мали Литиум Автомобил Батерија Полнач Преносни Batteryless Скок Почеток Автомобил Скокач Почеток Скок Води за Автомобил, 800A 8000mAh Преносни Автомобил Скок Стартер, Мин

BJHYN Мали Литиум Автомобил Батерија Полнач Преносни Batteryless Скок Почеток Автомобил Скокач Почеток Скок

DEN 2566.08
 

Производот е достапен
Достапност

【 МОЌЕН СКОК СТАРТЕР】 Скок започнете вашето возило ( до 4. 0 L гас или 2. 5 L дизел мотор) со 800 засилувачи на врвот на сегашните и тешки прстиња во неколку секунди, дури и во -50℃~+80℃.Моќен, пренослив и се погодни за на пат. 【 5 ВО 1 МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】 : Моќен Скок Starter+ Моќ банка + LED Светилка + S. O. S Осветлување + Сигнал за помош+ Полнач за Лаптоп.Тоа може да ви помогне Во секој случај особено за авантура, отворен, дневна, итен случај, патување, и др. 【 12 МЕСЕЦИ МИРУВАЊЕ】 Нагоре за да Започнете вашиот 12 V автомобили 60 пати на батеријата е целосно наполнета.Екстремно ниска само-отпуштање, слободно и се грижите за губење на полнење за време на складирање.Секогаш се подготвени да започнете. 【 ПРИФАТЛИВА И МОЌНИ】 Добиете сите-во - еден автомобил стартер, моќ банка и LED светилка по прифатлива цена.Изведбата на ова преносни автомобил батеријата скок стартер моќ пак беше само како способен како многу на high - end моделот и може да се задоволат потребите на повеќето луѓе. 【 ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】 Автомобил скок стартер 8000m Ah капацитет лесно може да започнете со сите 12 V автомобили( Вклучувајќи и хибридни моќ), мотоцикли, АТВ, UTV, тревник mowers, моторни, итн во само неколку минути.Идеален за почеток на повеќето 12 V автомобили / мотори.Нејзините доволно мал за да ги зачувате во вашиот glovebox и лесен доволно за да се спакуваат во вашата торба.Идеален Подарок за Вас, За Вашите Пријатели И Семејството да Почне автомобил во итни situations A мора да се има за секој автомобил!Преносни и Разноврсна Батеријата Скок Стартер & Батеријата Charger Powerful автомобил скок startersimply безбедно и побрзо скок започнете ја вашата мртвите батеријата во 1 3 секунди Исто како што имаше сосема нова батерија!направи тоа бриз да се зголеми било која од вашите високи перформанси возила како 12 V Автомобил, АТВ, ЏИП, Комбе, Мотор, Камион, Watercraft, Трактор, Приколка, RV, или трактор Побрзо& Попаметни Батеријата Charger Please користат строго во согласност со instructions Product description12 V 8000m Ah Utral тенка Мулти Функција Автомобил Скок Стартер Моќ Банка Итни Полначот Бустер Батеријата Преносни Charger Specifications Size : 16.5x8x4mm/6.5x3.1 × 1.6inch Input : 5 V/2 ACar на влезниот напон : 12 VBoot струја : 400 APeak струја : 800 AStart мотор : бензински до 4. 0 L/ дизел до 2.5 LCycle подигање живот : повеќе од 3000 times Full време на полнење : 4~ 5 hours Operating состојба : -40~80℃Капацитетот на Батеријата(m Ah) : 8000mah Package Вклучува : 1x Автомобил Скок Стартер Моќ Bank1 x Полначот cable1 x Батеријата clamps1 x Manual1 x Топла притиснете пакет.

Кон својствата

Производи во категоријата