Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Omilik 6FT Долго AC DC Адаптер за Полнач одговара Врв Стенли FATMAX 700 Врв 350 AMP J7CSR J7CS Скок Стартер, Врв 300 450 600 700 Amp Скок Стартер Преносни Моќ Станица,Стенли LI1000 J45TK Скок Стартер

Omilik 6FT Долго AC DC Адаптер за Полнач одговара Врв Стенли FATMAX 700 Врв 350 AMP J7CSR J7CS Скок Стартер,

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

✦ БЕЗБЕДНОСТ И СВЕТЛИНА - [ соодветна замена, а не Вистински] Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање.Мал и лесен за убедување, преносливост и складирање.Лесно да се земе било каде. ✦ МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ - Излез : 13.5 V 1А /Текст Volt Опсег : 100-240 V /. ✦ КОМПАТИБИЛНОСТ - Врв 300 450 600 700 Amp Скок Стартер Преносни Моќ Станица,Врв СТЕНЛИ FATMAX 700 врв 350 AMP J7 CS J7 CSR Скок Стартер,Стенли J309 J3 B09 600 Врв 300 Amp Скок Стартер Скок-Start Систем, Стенли J5 CP J5 C09 1000 Врв 500-Amp Скок Стартер моќ станица( (w/ Барел Круг Приклучок Совет)),Стенли LI1000 J45 TK Скок Стартер (види повеќе компатибилни модели во описот.). ✦ , Исто ТАКА, ОДГОВАРА ЗА-Electrolux Ergorapido EL2055 B , EL2055 A ; Electrolux Ergorapido EL2050 A, EL2053 A, EL2055 A, EL2081 A; Electrolux Ergorapido Литиум Јонска Стап Вакуум EL1018 A( ЗАБЕЛЕШКА !! ((((((На Electrolux Ergorapido е достапен во голем број на различни напони)))) (( ⚠️ ве Молиме Проверете Број на Модел пред да го купите )). ✦ Висок квалитет на школка и 6 метри мозок, доволно долго да ги исполнува сите ваши потреби.Зошто јас го изберат тоа? -Мали и лесни за погодност, преносливост и складирање.Лесно да се земе било каде-Висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија, ниска температура и без бучава во полна wattage работа -Заштита на Вашиот Уред : во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита-Висок квалитет школка и 6 метри мозок, доволно долго да ги исполнува сите ваши потреби.Нема потреба да се грижите за поврзување на ѕид или агол Компатибилност : Врв 450 Amp Скок Стартер Преносни Моќ Станица Врв 600 Amp Скок Стартер Преносни Моќ Станица Врв 300 Amp Скок Стартер Преносни Моќ Станица Врв 700 Amp Скок Стартер Преносни Моќ Станица Скок-N-Носат Clore JNC300 XL KKC-JNC212 900 SOLJNC212, KKC-JNC212 / CS1000 JNC300 XL Соларни 300 XL 900 Врв Amp 12-Volt Скок Стартер Стенли J309 J3 B09 600 Врв 300 Amp Скок Стартер Скок-Start Систем Врв СТЕНЛИ FATMAX 700 врв 350 AMP J7 CS Скок Стартер Врв СТЕНЛИ FATMAX 700 врв 350 AMP J7 CSR Скок Стартер Стенли J5 CP J5 C09 1000 Врв 500-Amp Скок Стартер моќ станица Duralast Злато BP-DLG BPDLG 700 AMP ВРВ Скок Стартер Батеријата Скокач Стенли J3509 Батеријата Скок Дополнителен Поттик J3509 SB Стенли LI1000 J45 TK Скок Стартер Стенли J5 C09 СТА-J5 C09 J312 DPS109 СТА-DPS109 Скок Стартер ⚠ИМАЈТЕ на ум ! ! ((((((На Electrolux Ergorapido е достапен во голем број на различни напони)))) КОМПАТИБИЛЕН САМО СО следниве модел Electrolux Ergorapido EL2055 B , EL2055 A Electrolux Ergorapido EL2050 A, EL2053 A, EL2055 A, EL2081 A Electrolux Ergorapido Литиум Јонска Стап Вакуум EL1018 A ОДГОВАРА : EL2050 да EL2059 Серија p/n : SSA-135045 US (( ⚠ве Молиме Проверете Број на Модел пред да го купите )).

Кон својствата

Производи во категоријата