Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AC Адаптер за Полнач за Wagan 7552 JumpBoost V8 Воздух Скок Стартер Автомобил Батеријата Скок Започнете со Ѕидот DC Напојување од Папочната Кабел, 5 Метри, со LED Индикатор, Замен?

AC Адаптер за Полнач за Wagan 7552 JumpBoost V8 Воздух Скок Стартер Автомобил Батеријата Скок Започнете со Ѕидот

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведени тука, ве молиме да ни испрати прашање да се потврди компатибилноста.Замена само, Не е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов Висок Квалитет Адаптер за Напојување.Текст : 100 V - 240 V во светот.Во текот Напон излез Заштита, во Текот на Тековната излез Заштита.Краток Спој излез Заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет Адаптер.

Кон својствата

Производи во категоријата