Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SCIDS Итни Алатка Комплет за во Автомобил Мулти Функција Скок Стартер 12V Моќност Банка Полначот Станица 5-во-1 Моќ Станица

SCIDS Итни Алатка Комплет за во Автомобил Мулти Функција Скок Стартер 12V Моќност Банка Полначот Станица 5-во-1

DEN 3119.76
 

Производот е достапен
Достапност

900 врв засилувачи, 700 инстант почеток засилувачи; добие патентиран алтернатор се провери функцијата. [Надувување пумпа] 140 W надувување пумпа, брзо гуми, топки и др., extravasation (260 psi).Вграден-во USB-порта обезбедува преносни напојување за електроника уред.Вграден-во AC полнач, ти го изгуби полначот повторно - само вметнување на продолжен линии.Полнење преку USB порта (комбинација на до 2.1 A) може да ја полните мултиплеер опрема во патувањето.Погодна за типот : универзална погодна (18000m Ah).Производ Description Battery : 18000m Ah Model : hh715 Peak : 800 AOutput струја : 11 ACharging време : возило DC конектор за полнење 12 hours Input напон : 12 VUSB грло : 5 V, најголемиот 2.1 a Output напон : 110-220 VWork светлина : 5-LEDOutput моќност : максимална 400 WAir пумпа : 260 psi (18kg / cm2)Големина : долг * Висок * Ширина : 26.4 * 21 * 22.56 CM / 10.3 * 8.2 * 8.8 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата