Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12V Скокач Кутија за Автомобил, Камион, Брод Батеријата Скок Стартер Бустер Пакет 8L Гас/6L Дизел Мотори 20800mAh Моќ Банка Преносни Итни Батерии Светло Smart Полнење преку USB

12V Скокач Кутија за Автомобил, Камион, Брод Батеријата Скок Стартер Бустер Пакет 8L Гас/6L Дизел Мотори 20800mAh

DEN 1274.40
 

Производот е достапен
Достапност

Моќен Изведувач : врв струја од овој скок стартер достигне 2000 AMP, и тоа ќе го објави максимална енергија при стартување, и безбедно да започнете 12 V возило во рок од неколку секунди.Тоа не е само еден помошник за автомобили, но, исто така, бродови, камиони, и тревникот mowers може да почне брзо.Тоа може да започне 8 L бензин и 6 L дизел мотори повеќе од 30 пати, сфаќајќи моќен мотор да почне.Голем Капацитет Моќ Банка : Не само што може да се користи како автомобил стартер, тоа исто така може да се користи како енергија банка + 2 излезни порти + 1 влез порта.Со голем капацитет на 20800m Ah, тоа може речиси полните повеќето електронски уреди.Опремен со 3-во-1 полнење кабел, кој може да го полните вашиот мобилен телефон, камера, слушалки, и таблет во исто време.Поддршка USB брзо полнење и Тип-C текст. 8 Сигурност Заштита : Вклучувајќи текот тековната заштита, заштита од преоптоварување, во текот-напон заштита, над-полнење заштита, искра-доказ за заштита, обратна поларитетот заштита и висока температура заштита.Специјално дизајнирани индикатор светлото ве информира на некористење преку зуењето и трепкачки светла, и може да биде безбедно поврзан на било 12-volt автомобил батеријата.Мулти-Функција : Вграден LED светилка, со 3 начини : светилка, strobe, СОС.Дигитален LED екран јасно покажува останатите моќ.Приложените компас прецизно укажува на насоката за вас, па вие не мора да се паника дури и во итни случаи.Пакет Содржина : Скок Стартер *1, Паметни Скокач Менгеме *1, Тип C Полнење Кабел *1, 3-во-1 Полнење Кабел (iphone/Андроид/Type C) *1, торбичката *1, Прирачник за Корисникот *1. Гаранција : 3 години ограничена гаранција и животниот Век на техничка поддршка.

Кон својствата

Производи во категоријата