Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Скокач Стартер Кутија Пакет Преносни за Автомобил, Камион, Брод Батеријата, 2000A Батеријата Засилувач USB Полнач за Моќ Банка 20800mAh со Smart Кабел Компас Светло за 8L Гас/6L

Скокач Стартер Кутија Пакет Преносни за Автомобил, Камион, Брод Батеријата, 2000A Батеријата Засилувач USB Полнач

DEN 753.60
 

Производот е достапен
Достапност

【Моќен & Итни】Со врв струја од 2000 Засилувач, овој автомобил скок стартер трае само 3 чекори безбедно да се започне на 8 L бензин/6 L дизел мотор во неколку секунди. 20800m Ah капацитетот на батеријата може да почне 12 V систем на моторот за повеќе од 30 пати, која е погодна за автомобили, камиони, трактори, чамци.На енергија од батеријата може да се одржува за 6 месеци по целосно наполнета. 【Резервната Батерија Полнач】двојна функции на итни автомобил стартер и моќ банка се интегрирани. 20800m Ah преносни автомобил батеријата има 2 USB излезни порти, кои можат брзо полнење на мобилни телефони, таблети, камери, PSPs, слушалки и други мали електронски уреди во исто време. 【Напреден систем за безбедност】Опремени со интелигентен систем за заштита ќе ве извести кога опремата е абнормален или неправилно работи.Има 8 безбедност за заштита на функции за да се осигура дека вие сте побезбедни во употреба.Вклучувајќи во текот тековната заштита, заштита од преоптоварување, во текот-напон заштита, над-полнење заштита, искра-доказ за заштита, обратна поларитетот заштита и висока температура заштита. 【Мулти-Функција】Изградена-во светла LED светилка, со 4 режими (светлина, strobe, СОС, црвена флеш), главно се користи за осветлување и итни ситуации.Тоа е добар помошник за кампување и качување ентузијасти.Опремени со отворен активност компас, можете да најдете вистинската насока, дури и ако се изгуби во на отворено. 【Пакет Вклучуваат】пакет, вклучувајќи G09 Скок Стартер *1, Паметни Скокач Менгеме *1, Тип C Полнење Кабел *1, 3-во-1 Полнење Кабел (iphone/Андроид/Type C) *1, торбичката *1, Прирачник за Корисникот *1. Ви обезбедува со 3-годишна Гаранција услуга и животниот век на техничка поддршка.

Кон својствата

Производи во категоријата