Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Braxton Капи Жени - Топло Мека Руно Поврзана Slouchy Beanie - Волна Зимска Капа

Braxton Капи Жени - Топло Мека Руно Поврзана Slouchy Beanie - Волна Зимска Капа

DEN 407.76
 

Производот е достапен
Достапност

100% Волна.ДОБАР ИЗГЛЕД И ТОПЛО големи шарени плетење и руно поставата на волна шапка прави да изгледа убаво и дава топлина во исто време.ОДГОВАРА ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА – ние произведуваме нашите жени зимска шапка само од доверливи и нежни материјали како што се alpaca и merino волна.СИЛНА И STRECHTABLE ПРЕДИВО – оваа зима капа е достапна во пет прекрасни бои и има една големина која ќе удобно да се вклопи во поголемиот дел од луѓето.ИЗДРЖЛИВИ И РАЧНО ПЛЕТЕНИ – нашите руно наредени зимска шапка е многу сигурен и има подолг животен век во споредба со другите обични beanies достапни на пазарот.ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА – slouchy ладното време шапка е добро дизајниран производ со висок квалитет и ќе стане одличен подарок за било кој повод!.Преголеми зима beanie е прекрасен начин на одржување на вашиот шеф топло и бара добро во исто време.Тоа е атрактивен и модерен големи шарени плетење дизајн во комбинација со ефективни руно поставата за дополнителна топлина во текот на постудено зима или есенски денови.Карактеристична slouchy структура е една од главните предности на овој зимска капа и капа е зголемена волумен е давање на повеќе простор за вашата коса, што значи дека оваа особено headwear нема да чупка вашата коса одржување на вашата фризура речиси недопрен.Спецификација на производот : Alpaca волна – 30%Merino волна – 30%Акрил влакна – 30%Elastane – 10%Alpaca волна е светла, пријатна материјал.Merino волна, влакна се начин понизок во споредба со другите видови на овци.Исто така, тие се екстра еластичен и крајно удобен за носење.Ниту еден од овие материјали се имате било какви агресивни состојки и се погодни за чувствителна кожа.Нашите волна шапка е рачно плетени од високо-квалитетни, трајни материјали и има подолг животен век.Ние се стави многу напор во квалитетот на нашите производи и бидете сигурни дека нашите капи се врши само од најдобрите предиво.Оваа прекрасна буци поврзана beanie е прекрасен подарок идеја за Божиќ, денот на Благодарноста или било кој празник или прослава.Покажете ја вашата љубов и споделување на топлината на срцето со презентирање на оваа убава и пријатна headdress.Ние сме убедени во општиот квалитет на нашите преголеми зимска шапка тоа е зошто нашиот производ доаѓа заедно со ЕДНА ГОДИНА гаранција.Тоа е 100% ризик бесплатно купување, ако нешто тргне наопаку контактирајте со нас за замена или целосно враќање на средствата.Притиснете ADD (додади во КОШНИЧКА сега и направете ја вашата ладни зимски денови потопло со оваа прекрасна преголеми волна beanie!.

Кон својствата

Производи во категоријата