Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GETACOTA Pleated Сјајот Turban за Жените Еластичен Шапка Beanie Headwrap Пресврт Еластична се Лизга на Ззп Headwear Додатоци

GETACOTA Pleated Сјајот Turban за Жените Еластичен Шапка Beanie Headwrap Пресврт Еластична се Лизга на Ззп Headwear

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еластична.Еластична затворање.Големина на : глава турнеја е 21 - 23 инчи/ 53 - 58 CM.Овие turban мала тежина, ова удобно се вклопуваат.Овој Сјај Turban е стилски уште заштитни на мојата коса.Овој Сјај Turban е стилски уште заштитни на мојата коса.Овие turban капи се направени од ткаенини Лесни и дише, не исчезнува и нема balling-up, удобно и лесно да се носат.Овие turban headwrap може да биде модни додатоци за да се задржи вашата коса стил, спиење шапка, и така натаму.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.GETACOTA Pleated Сјајот Turban за Жените Еластичен Шапка Beanie Африкански Headwrap Јазол Пресврт Еластична Chemo се Лизга на Ззп Headwear Accessories These Pleated Turbans се Еластичен и ја Покриваат Целата Глава да се Задржи Вашата Коса Под Обвива.

Кон својствата

Производи во категоријата