Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сатенски Наредени Beanie Женска Beanies за Зимски со Свила Сатен Поставата Врзани Жени Зимска Шапка Черепот Капа

Сатенски Наредени Beanie Женска Beanies за Зимски со Свила Сатен Поставата Врзани Жени Зимска Шапка Черепот

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Еластична затворање.Висок Квалитет Beanies : lycycse зима сатен beanie шапка е направен од 100% мека акрилик како на надворешниот и свилен сатен како поставата.На женска beanie шапка со свила поставата е меки, лесни, растеглив, и топло, многу удобно за целодневно носење.Мека Сатен Надеж : поставата на оваа плетени зима beanie е премиум полиестер сатен обвивка, се чувствува мека против кожни дека нема да сакате да го исклучите.Тоа е совршен наредени beanie за жените или мажите да се задржи фризура и губење на влагата во сув воздух.Топли Зимски Капи : На капи со свила поставата за жените да се обезбеди целосна покриеност на вашата глава регионот во ладно време.Исто така, поврзана beanie капа е доволно долго за да се покријат за да се ушите.Вие нема да чувствувате студ со нашите свила наредени beanie во оваа зима.Една Големина Дизајн : обична зима beanie е дизајниран во една големина, но добро се водат овозможува тоа да ја покрие главата.Дури и ако имате голема глава, жените beanie капи ќе се протега неколку пати поголем за да се вклопи ви е добро.Функционални И Стилски : Овој обичен beanie капа чува балансот на практични функции и модерен изглед.Тоа ви држи не само топло, но, исто така, стилски.Кога шопинг, градинарство, трчање, или риболов, капа со сатен поставата е добар придружник.

Кон својствата

Производи во категоријата