Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Плетени Beanie Шапка со Faux Крзно Пом Топло Поврзана Черепот Капа Beanie за Жените во Зима Црна

Плетени Beanie Шапка со Faux Крзно Пом Топло Поврзана Черепот Капа Beanie за Жените во Зима Црна

DEN 2217.60
 

Производот е достапен
Достапност

Акрилик,Faux Крзно.Еластична затворање. 【ТОПЛА ЗИМСКА ШАПКА】 : зима поврзана шапка е направен од 100% мека акрилик, топло, густи и газирани beanie шапка за вашиот студена зима. 【ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО】 : beanie за жени со еластична, една големина со добра водат, обемот на главата : Приближно 22"-23.2"(55-60cm) кој ќе одговара на повеќето луѓе главата големина. 【Pom Pom Шапка】 : зимската капа со крзно pompom,ова издувам топката е поголем,супер симпатична.Ние ја користат истата боја или raccoon крзно faux крзно pompom како капа кога тие ги комбинираат заедно ќе изгледаат исти. 【ЕДНОСТАВЕН СТИЛ】 : Можете да го носат на зимската капа кога ќе се облекуваат чисто и младите стил на облека, или може да се користи како ски капа.Пар ги со едноставни фармерки, здолништа или кошули и вие сте сите поставени за тој ден.Сплетам шапка опфаќа ушите удобно.Ќе needn грижете се за вашите уши во зима. 【СОВРШЕН УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 : Нашиот тим гаранција 1 година гаранција за нашата зимска шапка.Ако има било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да ни e-mail, нашата служба за корисници тим ќе работи со вас во рок од 24 часа!.

Кон својствата

Производи во категоријата