Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bandai Хоби Ре/100 Efreet Каи Gundam Сини Судбина Градење На Комплет

Bandai Хоби Ре/100 Efreet Каи Gundam Сини Судбина Градење На Комплет

DEN 2198.40
 

Производот е достапен
Достапност

Од Видео игра "Gundam Сини Судбина", страшни земјата користете го mobile одговараат доаѓа со 2 топлина сабји наоѓаат во различни проѕирен портокал пластика и монтажни нога проектили парчиња.Тркач x13, налепница лист и упатството.Производот го носи службен Bluefin Дистрибуција на логото.Имајќи Господар Одделение ниво површина детали, но и со уникатен градежни техники, Ре/100 линија продолжува да донесе нови и возбудливи дизајни од Gundam универзумот во реалност.

Кон својствата

Производи во категоријата