Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ZSMPY Фото Ѕид Цврсто Дрво Европската Фото Рамка Ѕид Фото Ѕид на дневната Соба Спална соба Фото Рамка Ѕид Виси Комбинација, 13771CM ZS (Боја : Сина+Вајт)

ZSMPY Фото Ѕид Цврсто Дрво Европската Фото Рамка Ѕид Фото Ѕид на дневната Соба Спална соба Фото Рамка Ѕид Виси

DEN 1219.20
 

Производот е достапен
Достапност

Се создаде пријатна и празнична атмосфера за одмор вашата партија, совршен за ѕид декорација во домови, спални соби, клубови, кафулиња, трговски центри, итн.Обезбедува доволно екранот простор, можете да го промените виси слика на екранот со бришење, додавање или разменување на фотографии за да ја обновите вашиот ѕид декорација.Создаде слика колаж со некои фотографии и оваа дрвени фото рамка за ѕид декорација, совршен за украсување вашата канцеларија, дома, во спалната соба или на било која соба.Применливи простор : спална соба, студија, дневна соба, бар, клуб, коридор, итн., може да се стилизирана со : Американската држава стил, Европска земја стил, модерен стил, итн.Ние ги користиме безбеден и еколошки цврсти дрвени материјали за да се промовира дизајн и развој на мулти-стил фото рамки.Применливи простор : спална соба, студија, дневна соба, бар, клуб, коридор, итн., може да се стилизирана со : Американската држава стил, Европска земја стил, модерен стил, итн.Име на производ : Фото Wall Site област : 137*71 CMColor класификација : blue + бела, каки, црна + бела, бела chocolate Shape : Irregular Photo рамка : 9 Applicable ѕид површина : 2-3.5 MMaterial : wood Style : European The рамка позадина се состои од 9 различни големини, стилови, бои и форми на рамката, формирање на поставување на декоративни празните ѕидови и обезбедување на инстант нови look Each производ е направен од еколошки материјали за продолжен life Structure и собранието се издржливи, дури и ако тоа паѓа на цврста површина од 3 метри висока, тоа не може да биде скршен во почетниот environment Each рамка има високо транспарентна рамка и дизајнер-избрани внатрешни работи уметност отпечатоци.

Кон својствата

Производи во категоријата