Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
YUDODO Миленичиња Куче Прашка Превозникот Дише Мрежа Патуваат Безбедно Прашка Торба Превозникот за Кучиња, Мачки

YUDODO Миленичиња Куче Прашка Превозникот Дише Мрежа Патуваат Безбедно Прашка Торба Превозникот за Кучиња, Мачки

DEN 846.48
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме мерка вашето домашно милениче тежина и големина пред купување.Ве молиме погледнете ги нашите втората слика (МЕРЕЊЕ МЕТОД & ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА).Adjuatable рака мерки 38.6-46.5 inchs долго.одговара на мали до големи големина лице.Изработени од кожа и решетката, мека, дише и издржливи.Супер широк поместена рамо, рака и studdy кука, лесно да се прилагоди, безбедно и удобно за вашите мали домашни миленичиња да остане.Hands-free дизајн, компактен складирање, погоден за мали миленичиња, како на пример, Мачки,Minlature Pinscher, Chihuahua, Јоркшир Terrier, Pomeranian, Мини poodle, Минијатурни Schnauzer, Теди чаши, и др.Домашни миленичиња прашка превозникот направени на удобно и дише мрежа, погоден за трошење на вашите среќни викенд со вас каде и да одите со вашето куче.

Кон својствата

Производи во категоријата