Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Airtag Пронаоѓач Случај Компатибилен со AirTags, Заштитна Маска за Воздух Ознака Keychain Носителот Tracker Пронаоѓач (Жолт)

Airtag Пронаоѓач Случај Компатибилен со AirTags, Заштитна Маска за Воздух Ознака Keychain Носителот Tracker

DEN 1521.60
 

Производот е достапен
Достапност

Компатибилност : На Air Tag rotective покрие дизајниран според големината компатибилен со Воздух-Ознака прецизно Одговара совршено на Воздух-Ознаки.Предметите кои имаат 6 видови на различни бои.Заштита : заштитни случај е направен од цврст боја на кожа, Заштита на вашата деликатна Air Tag од прашина и нула, додавајќи минимална тежина и да се чувствуваат удобно.Практичност : Анти-загубија со Keychain Дизајн, лесно Можете да висат во воздух ознаки насекаде, Како закачите на вашиот автомобил, клуч, вашата торба, Детето schoolbag, куче поводник, на скапоцености, и повеќе.Лесен за Инсталација : голи дизајн е многу погодна да сигнал на пренос и лесен за инсталација.Само да се стави вашиот Air Tag во заштитни случај.Среќен шопинг : Било истрага ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, пријателски и лесен-за-стигне до сервисот за поддршка се обезбедуваат од нас цело време.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, ние ќе ви ги даде наплата или замена.Уживајте во Ризик Купување!.AIRTAG(2021) Случај Заштитна Маска за Воздух Ознака Keychain Носителот Tracker Пронаоѓач Опис : 1.На заштитни случај е направен од цврст боја на кожа, Заштита на вашата деликатна Air Tag од прашина и нула. 2.Анти-загубија со Keychain Дизајн, лесно Можете да висат во воздух ознаки насекаде. 3.Оваа заштитна маска е направена од еко-пријателски кожа, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат. 4.Шест бои(Сина, Кафена, Црна, Жолта, Црвена, Зелена ) и два вида се исполнат различни потреби.Пакетот Вклучува : 1 X Кожа случај и 1 X нерѓосувачки пролет О-Прстен(1 Pcs) или 3 X Кожа случај и 3 X нерѓосувачки пролет О-Прстен(3 Pcs).

Кон својствата

Производи во категоријата