Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Пакет Силикони Случај за AirTag Покрие Компатибилен со AirTags 2021, IBYUTI Мека Кожа Преносни Случај Додатоци со Carabiner, Најновите Shockproof Заштитни Случај за AirTag Bluetooth Tracker (Црве?

2 Пакет Силикони Случај за AirTag Покрие Компатибилен со AirTags 2021, IBYUTI Мека Кожа Преносни Случај Додатоци

DEN 696.00
 

Производот е достапен
Достапност

【Совршен Компатибилност】Специјално дизајнирани за Air Tag локација tracker.Можат да се применат на ново-лансиран Air Tag во 2021. Точни машина и мувла производство ви обезбедува со 1 : 1 заштитни случај за Air Tag.Последната капка облик дизајн ќе го направат вашиот Air Tag повеќе уникатен и модерен. (Само на заштитни случај за продажба, не вклучувајќи Air Tag). 【Професионална Заштита】Оваа мека случај маска е направена од премија на силиконски материјал кој може да се заштити Air Tag од гребнатини, капки, и прашина.Материјал на заштитна маска е перат, па за чистење со влажна избрише е доволно.На водоотпорен и shockproof дизајн може да се заштити вашиот Air Tag добро и да го продолжи својот животен век. 【Преносливост & Анти-изгубени Дизајн】Секој заштитни случај е опремен со метален carabiner, го прават тоа полесно и сигурно да го носи вашиот Air Tag наоколу.Кога работите или се случува надвор, не грижете се за скапи Air Tag локација tracker ќе се намали или ќе се изгуби. 【Широка Примена】 случај поклопецот е многу посебно во дизајн, многу погодна за жени, мажи, девојки и момчиња.Тоа може да биде лесно да се залепи за кеси, keychains, паричници, или suitcases.На силиконски заштитни случај е тенок и лесен.Различни бои се достапни за вас за да изберете од.Персонализирајте го вашиот уред за да одговара на вашето расположение во секојдневниот живот. 【Она што Ќе Добиете за】пакетот вклучува 2 x силикони случај за Air Tag, 2 x трајни carabiner.Ви овозможи со најдобра заштитник случај.Ако сте незадоволни со производот, ние ги поддржуваме 100% наплата.Ние секогаш ветување една година на бесплатна услуга и ќе одговори на вашата порака во рок од 12 часа.Боја : Црвена -01.

Кон својствата

Производи во категоријата