Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SUCHISH Кожа AirTag Keychain за Apple Airtag Носителот , 4 Пакет Заштитна Кожа Airtag Случај Tracker Покрие со Воздух Назнака на Носителот, Airtag Копче Прстен Компатибилен со Apple (Мулти-Боја)

SUCHISH Кожа AirTag Keychain за Apple Airtag Носителот , 4 Пакет Заштитна Кожа Airtag Случај Tracker Покрие

DEN 162.96
 

Производот е достапен
Достапност

Компатибилност : Компатибилен со Air Tag 2021. (Забелешка : Airtag не е вклучена. ).Издржлив е лесно да се отвори/затвори пролет прстен затворач помош на брзи заклучи/отклучи.Модерен Сите-натпревар : airtags заштитни случај е направен од цврст боја на кожа, со зрел стил и погоден за секојдневна употреба.Користете Повод : Ова airtag заштитни случај да дојде со keychain, можете да го закачите на вашиот автомобил, клуч, вашата торба, детето schoolbag, куче поводник, на вредносни предмети и повеќе.Лесно да се разменуваат и да се промени, каде ќе ги приложите вашите airtag на работите што сакате да ги пратите на.Совршено се Вклопуваат Дизајн : Protecive случај компатибилен со Apple Нови Air Tag 2021, случајот се вклопува цврсто околу вашиот Air Tag да се осигура дека останува да се стави, така што можете да ги пратите на она што е во прилог.

Кон својствата

Производи во категоријата