Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
iPod Touch 7 Случај,Допрете 6/5 Случај,AIRWEE Тенок Задниот Поклопец Тешко Пластични Заштитник Случај за Apple iPod Touch 5/6/7 Генерација,Ѕвезденото Небо Фокс

iPod Touch 7 Случај,Допрете 6/5 Случај,AIRWEE Тенок Задниот Поклопец Тешко Пластични Заштитник Случај за Apple

DEN 235.20
 

Производот е достапен
Достапност

♥【Компатибилност】Овој заштитен случај е погоден за Apple i Pod Touch 5 и 6 Генерација,i Pod Touch 7 Генерација (2019 Објавен), не одговара за ipod touch 4 или други телефон случај,ве Молиме проверете модел на телефон пред да ја купите. ♥【Материјал】телефонот случај направени во Тешко КОМПЈУТЕР,лесен и тенок одговара на вашиот телефон совршено,го Заштитува вашиот телефон назад и рамка од отпечатоци од прсти,гребнатини,dusts,судири и триење. ♥【Целосна Заштита】Хард PC голема мера може да го намали влијанието на шок.Тоа може да се спротивстави на шок и влијание кога паѓа од високо место, како и целосна заштита на вашиот телефон.Усна Висина Над случај, ќе се заштити камера,и надворешниот усна го опкружува екран и е 1.5 mm повисока спречување на екранот од допирање на десктоп. ♥【Прецизни Cutouts】случај совршено одговара на вашите уреди, прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња,звучници,камерата.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики,и копчињата се лесно да притиснете. ♥【Прекрасен Дизајн Моделот】Поклопецот имаат многу боја и модел,да направите вашиот телефон да изгледа домот.Опсег на впечатлива шема дизајн достапни за вас да се избере.тоа исто така може да се убав подарок за вашето семејство и пријатели.СПЕЦИФИКАЦИИ : Име : Маска за i Pod Touch 5/6/7 Случај Материјал : Тешко Компатибилен PC Модел : за ipod touch 5/6/7 Генералот Објект тежина : 0.8 унци Димензии : 4.9 x 0.3 x2.4 инчи Боја : Многу боја на вашиот избор. ♥ КАРАКТЕРИСТИКИ : ➥ Овој случај обезбедува 360 целосна заштита за вашиот телефон. ➥ Модерен дизајн случај го заштитува вашиот телефон со око-фаќање стил. ➥ Заштита на вашиот телефон од гребење,прашина,шок и отпечатоци. ➥ Тенок корица вклопува добро во вашиот телефон и лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници. ➥ Меки силиконски материјали прави за да не се лизга зафат и удобно држење, удобно допир и лесно да се чисти.Пакетот Вклучува : 1x Случај Покритие за i Pod touch 5,i Pod touch 6 случај,ipod touch 7 капак.

Кон својствата

Производи во категоријата