Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Слушалки Случај Торба за LG Тон Про HBS 700 730 750 760 800 900 - приклучок за Слушалки за Носење Покрие Кутија за LG Electronics Тон Infinim Безжична Bluetooth Earbuds - Црна СТП Кожа

Слушалки Случај Торба за LG Тон Про HBS 700 730 750 760 800 900 - приклучок за Слушалки за Носење Покрие Кутија

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

СТП кожа, lichee шема дизајн.Патент овална слушалка случај дизајн, мода и удобно.Компатибилен со : LG Electronics Tone+ HBS-700 W, HBS-730, HBS-750, HBS-760, HBS-800, HBS-900 tonepro стерео безжична bluetooth слушалки, исто Така одговара на Motorola SF500 и Sony SBH80. Оваа слушалки опфаќа торба има слот за USB адаптер и мрежа џеб за екстра earbuds, кабел, или други мали gadget.Надворешни Димензии : 8.27 x 6.89 x 1.38 инчен (L x W x H) Случај Само! (уред и додатоци не се вклучени).Материјал : СТП Кожа Одговара за LG слушалки : Овој приклучок за слушалки за носење е дизајниран за LG слушалки,обезбедување на совршена заштита и чување.Боја : Мрежа Шема и Lychee Модел Компатибилен За : LG Electronics Тон HBS-730 HBS-700 HBS-700 W HBS-750 HBS-800 HBS-900 Sony SBH 70 80 Motorrola SF500 СОЛ СЕНКА 1140-01 Стерео Безжична Bluetooth Слушалки.

Кон својствата

Производи во категоријата