Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Airpods Случај Бела Мачки и Кучиња Airpod тежок Случај Покрие Слушалки Случаи за Apple Airpods1 Airpods2

Airpods Случај Бела Мачки и Кучиња Airpod тежок Случај Покрие Слушалки Случаи за Apple Airpods1 Airpods2

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

⭐【Компатибилен Air Pods 2 & 1】Оваа мода Airpods Случај Поклопецот е дизајниран за Apple Airpods 1 и Airpods 2. ⭐【Материјал】Оваа Airpods Случај Капакот е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка материјал, тоа не е yellowing, анти-прашина, анти-нула, капка отпор, и без оштетување на Airpods. ⭐【Функција】Случај Корица вклопува совршено со редовна и безжично полнење за Air Pods Случај.LED светло на индикаторот за полнење полнење случај е видлив. ⭐【Заштита】Оваа Airpods Случај може да се заштити вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење без додавање на било масовно, тоа е компактен и лесен, погодно за секојдневна употреба. ⭐【Keychain Вклучени】Секој Airpods случај е опремен со keychain, се направи тоа практично да се закачите на Airpod торбичка за чанта или ранец.ИМЕ : Airpods Случај Покрие со Carabiner MATERIAL : PC тешко школка material SIZE : 2*1.9*1 inches FEATURES : ⭐Компактни, Лесни & Удобен.⭐Точни Отворање : прецизни дупка позиција, лесен за полнење.⭐Моден Шема : Светли бои, додавајќи живописни бои за вашиот Airpods.⭐Перење Инструкции : се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Секој Airpods случај е опремен со carabiner клип, се направи тоа практично да се закачите на Airpod торбичка за чанта или ранец.ПАКЕТ : 1 x Случај, 1 x Air Pods Keychain/Carabiner (НЕ AIRPODS).

Кон својствата

Производи во категоријата