Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Airpods Случај Зимска Ноќ Лавра Шема Airpod тежок Случај Покрие Слушалки Случаи за Apple Airpods1 Airpods2

Airpods Случај Зимска Ноќ Лавра Шема Airpod тежок Случај Покрие Слушалки Случаи за Apple Airpods1 Airpods2

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

⭐【Компатибилен Air Pods 2 & 1】Оваа мода Airpods Случај Поклопецот е дизајниран за Apple Airpods 1 и Airpods 2. ⭐【Материјал】Оваа Airpods Случај Капакот е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка материјал, тоа не е yellowing, анти-прашина, анти-нула, капка отпор, и без оштетување на Airpods. ⭐【Функција】Случај Корица вклопува совршено со редовна и безжично полнење за Air Pods Случај.LED светло на индикаторот за полнење полнење случај е видлив. ⭐【Заштита】Оваа Airpods Случај може да се заштити вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење без додавање на било масовно, тоа е компактен и лесен, погодно за секојдневна употреба. ⭐【Keychain Вклучени】Секој Airpods случај е опремен со keychain, се направи тоа практично да се закачите на Airpod торбичка за чанта или ранец.

Кон својствата

Производи во категоријата