Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Моден Сива Кавер-Airpods Случај Компатибилен со AirPods 1/2 Трајни Shockproof Безжична Слушалка Случај со Клучните Синџир Слушалки Случај

Моден Сива Кавер-Airpods Случај Компатибилен со AirPods 1/2 Трајни Shockproof Безжична Слушалка Случај со Клучните

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

МАТЕРИЈАЛ : воздух-парчиња заштитни случај е направен од флексибилни, шок-отпорни на силиконски материјал, го заштитува вашиот воздух-парчиња полни случајот против испакнатини, паѓање и гребење.КОМПАТИБИЛЕН СО AIRPODS 1&2 : Оваа airpods додатоци кожата корица вклопува совршено со редовна и безжично полнење за airpods.Лесен пристап до сите функции и копчиња, без никакви пречки.И не треба да се отстрани случај кога сакате да ја полните вашата слушалка.ДИЗАЈН : Дизајнот со метален клуч синџир, го прават тоа полесно и сигурно да го носи вашиот airpods наоколу.ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ : На airpods заштитни случај е направен од флексибилни, трајни и shockproof материјал ,тоа е лесно да се отстрани без никакви гребнатинки.Прецизност моделирани за совршено вклучите вашиот airpods полнење случај.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Уникатен модел го прави вашиот airpods модерен и око-фаќање.Одличен подарок за себе или за вашите пријатели и familys.Пакет содржи : 1 × airpods заштитни случај(НЕ ВКЛУЧУВААТ AIRPODS) Компатибилни Уреди : Компатибилен со airpods 1 и 2. Карактеристики : *Водоотпорен, shockproof, dustproof. *Дизајн со метален клуч синџир, лесно да се носат и инсталирате.

Кон својствата

Производи во категоријата