Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен со Garmin Пристап S62 Заштитни Случај за Жените и Мажите, Меки Силиконски Заштитник Браник Ракав Покрие Случај Школка Додатоци за Garmin Пристап S62 Smartwatch (Роз?

Компатибилен со Garmin Пристап S62 Заштитни Случај за Жените и Мажите, Меки Силиконски Заштитник Браник Ракав

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Само компатибилни со Garmin Пристап S62 (Не се компатибилни со другите модели).Ве молиме забележав дека случајот не е вклучувајќи целосен екран заштитник.Безбедност материјал : Флексибилни TPU материјал опфаќа вашиот види страна и рабовите совршено.Не само заштита на вашиот паметен види, додека зачувување на најдобри стакло допир.Шок-доказ, како и да се загрози-отпорни : Тоа може да се справи со влијанието и анти-шок браник и во голема мера се заштити Пристап S62 од несреќа паѓа, паѓа и гребнатини.Лесен и тенок : Прецизни дупка cutouts направи лесен пристап до сите копчиња и сензори.Светло-тежина и тенок случај, Не додадете која било најголемиот дел на зглобот.Доживотна Гаранција : Нема watch/за на рака или други делови, заштитни случај покрива само!Една година гаранција, Безусловна реконструкција или повторно да ја прати со било какви проблеми со квалитетот.Карактеристики : Материјал : Мека TPU Сосема Нов Висок Квалитет, Специјално одговара за Garmin Пристап S62 smart watch Направи од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита за да се Спречи Гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн Овој Случај е направен од TPU, тоа е издржлива и Обезбедува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.Пакетот вклучува : 1pcs Силикони Случај Покритие за Пристап S62.

Кон својствата

Производи во категоријата