Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
mousemats 240mmx200mmx2mm Мек Силикон Kawaii со Балон Сина Мечка

mousemats 240mmx200mmx2mm Мек Силикон Kawaii со Балон Сина Мечка

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Тоа е Generice.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Свој уникатен,HD слики убаво дизајниран дека носи среќа во вашиот живот!.Висок квалитет neoprene.mousemats 240mmx200mmx2mm мек Силикон kawaii со Балон Сина Мечка.mousemats 240mmx200mmx2mm мек Силикон kawaii со Балон Сина Bearmade со силикон.Да се направи производи како што треба : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. Откако ќе поставите цел, пратката ќе бидат на располагање.Контактирајте со нас за да добиете помош.Цел биде предаден во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата