Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мека Силика Гел Мајка mousemats 240mmx200mmx2mm Откако Балон Сина Мечка

Мека Силика Гел Мајка mousemats 240mmx200mmx2mm Откако Балон Сина Мечка

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Производот е направен под висока температура.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без отстранување на браник случај.Материјал : Neoprene измислица.мека силика гел Мајка mousemats 240mmx200mmx2mm откако Балон Сина Мечка.мека силика гел Мајка mousemats 240mmx200mmx2mm откако Балон Сина Bearmade со силикон.Ние може да понуди сопствен дизајн : 1. Фото потребни за прилагодено дизајн е голем од 800*800.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. Ја заврши својата цел на.Било каков проблем, ни e-mail.Цел биде предаден во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата