Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Lb. Расположливиот Хартија Храна Фах 50 кт. со JDRD

2 Lb. Расположливиот Хартија Храна Фах 50 кт. со JDRD

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одлично за на училиште, ручеци, домови, ресторани, излети, фестивали.Одлично за начос, помфрит, пуканки, топли кучиња и многу други видови на храна.Направен во U. S. A. Здрав картон конструкција со отворен врвот овозможува лесно апликации на сосови, сосови и други мирудии.Располагање за лесно расчистување.Зелена иницијатива, compostable, и рециклира во многу области. 2lb за Еднократна употреба Хартија Храна Коцки. 50ct.

Кон својствата

Производи во категоријата