Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Compostable 2 Оддел За Еднократна Употреба Nacho Храна Коцки - Шеќерна Трска Отпад Од Шеќерна Трска - Biodegradable Еко-Пријателски - 50 Пакет

Compostable 2 Оддел За Еднократна Употреба Nacho Храна Коцки - Шеќерна Трска Отпад Од Шеќерна Трска - Biodegradable

DEN 245.04
 

Производот е достапен
Достапност

Погодно и за еднократна употреба, но, исто така, biodegradable и целосно compostable.Може да се одржи и топло и ладно предмети - microwaveable.Има и потешки јадења од хартија или пластика.Одлично за начос, помфрит, чипс и натопи.Пакување од 50. Овие 2 оддел коцки се идеални за начос, чипс и салса или француски помфрит.Тие не само што е лесен, но, исто така, целосно biodegradable и compostable.Секој пакет содржи 50 коцки.

Кон својствата

Производи во категоријата