Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[500 Пак] 3 lb Тешки за Еднократна употреба Kraft Кафена Хартија Храна Коцки Маснотии Отпорни Брза Храна Картон Брод Кошница за Партиите Саеми Излети Carnivals, Има Tacos Начос П

[500 Пак] 3 lb Тешки за Еднократна употреба Kraft Кафена Хартија Храна Коцки Маснотии Отпорни Брза Храна Картон

DEN 1728.00
 

Производот е достапен
Достапност

Додека тие се совршени за држење топли кучиња, начос, и помфрит, овие коцки, исто така може да се одржи мали предмети во вашиот дом.Да ги користите овие маснотии отпорни на хартија коцки со топла или ладна храна.СИГУРНО ЗДРАВ – Овие 3 lb хартија храна коцки се 7.Совршен за држење топли кучиња, помфрит, начос, и повеќе, овие коцки ќе се направи вашата партија забавно и лесно.Совршен за одржување на вашата топла или ладна храна, без ризик од хаос или намалува, и microwavable, премногу!.Овој удобен лента прави за брзо и лесно чистење-up по вашиот настан.Овој пакет од 500 храна коцки со странични ѕидови, ќе се одржи удобно храна за вашата следна забава.МНОГУ намени – Овие хартија тави може да се користи за да се одржи повеќе од само вашиот просек на храна.Престане да се грижиш за намалувањето вашиот храна и да прави хаос.Дизајниран од надвор и целосно безбедна храна во внатрешноста. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање-Ако поради некоја Причина Не Сте 100% Задоволни Со Овој Труд Храна Послужавник, Можете да не Контактирате во Рок од 30 Дена за Целосно враќање на средствата.Оваа хартија послужавник плоча носи тој класичен минималистички стил право на вашата страна.МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН – Овие правоаголна хартија храна коцки се дизајнирани со природни kraft кафена боја кои ќе им даде на вашата партија или пикник таа едноставна, класична чувствуваат дека вие и вашите гости ќе љубов.8" и цврсти доволно да се одржи партија мезиња и се грижеа храна без ризик од предизвикување хаос.

Кон својствата

Производи во категоријата