Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Anne Klein Смета Моден Бенд за Apple Види Безбедна, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Тока Затворање, Apple се Види Бенд Замена, Одговара на Повеќето Зглобовите

Anne Klein Смета Моден Бенд за Apple Види Безбедна, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Тока Затворање, Apple се

DEN 1320.00
 

Производот е достапен
Достапност

APPLE се ВИДИ БЕНД : Направен на одржлив ананас кожа, ова Apple Види замена сребро бенд со полиран розово злато тока е и стилски и паметни.На Ана Klein Apple Види Замена Бенд е направен од одржливи вегетаријанска храна, ананас кожа.Компатибилен со 38mm, 40mm и 41mm Apple Часовници (Серија 1, 2, 3, 4, 5, 6 бендови се продаваат поединечно.АНАНАС КОЖА : На Anne Klein Apple Види 38/40/41mm бенд е рачно изработени од еден одржлив, вегетаријанска храна, ананас кожа нарекува Piñatex.Piñatex е ткаени текстилни од целулоза влакна извлечена од ананас лисја.Целиот ананас се користи со ананас кожа, и тоа е biodegradable.Piñatex е вегетаријанци и КАРТАТА е одобрен производ.Тоа го прави на еден суптилен изјава за вашиот стил кој поставува сте за разлика од другите.

Кон својствата

Производи во категоријата