Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен за KOSPET Магија 3 Бенд, Lamshaw Дише Најлон Ткиво Ткаенина Замена Рака Компатибилен со KOSPET Магија 3 Smartwatch / KOSPET 1.71 Watch/MISIRUN Y18 Watch (Црна)

Компатибилен за KOSPET Магија 3 Бенд, Lamshaw Дише Најлон Ткиво Ткаенина Замена Рака Компатибилен со KOSPET

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата. *Моден Дизајн Плетени ткаенини бендови компатибилен со КО-ПЕТ Магија 3. Не само дополнително да се намали тежината, но, исто така, им овозможи на вашиот зглоб за да "дишат".Ќе ги носи удобно носење искуство.Tracker не е inclued. *Висок Квалитет Направени од премиум ткиво ткаенина материјал со умерена мекост и парична казна занает работа.Soft & флексибилни, Кожата - friendly & трајни.Дише бенд овозможува повеќе протокот на воздух и да им помага да се задржи вашата рака кул и удобно.Не испотени врвка за околу повеќе. *прилагодлива Големини Погодни за жените, мажите, момчињата и девојчињата во спорт, бизнис, секојдневниот живот, партијата итн. *Мулти Изборот Разни бои за вашиот избор, да го персонализирате вашиот КО-ПЕТ Магија 3 за да одговара на вашето расположение и и облека во секојдневниот живот, и го направи вашиот КО-ПЕТ Магија 3 стилски и благородна.Воздигнува вашиот стил за секоја прилика.

Кон својствата

Производи во категоријата