Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FitTurn Bling Бендови Компатибилен Fitbit Смисла/Обратно 3 Метал Wristband Рака со Дијамант Жени, Девојки Мет Нерѓосувачки Челик Хривнија Украс Бенд за Fitbit Смисла/Обратно 3 Smart Watc

FitTurn Bling Бендови Компатибилен Fitbit Смисла/Обратно 3 Метал Wristband Рака со Дијамант Жени, Девојки Мет

DEN 383.52
 

Производот е достапен
Достапност

[КОМПАТИБИЛЕН УРЕД] : Работи со часовници за Fitbit Смисла/Обратно 3 .Уникатен Дизајн : Сет со светкавиот rhinestones, овој метал бенд ќе го направат вашиот види помалку гломазна и повеќе женски.Посебни Bling Кристал Хривнија за Свадба партија, саем, Коктел, Вечер, Формално Фустани, Специјални Олимпијади и Сл.Искра и Шик Накит види Бенд. [ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] : Направена од премија од нерѓосувачки челик, од легиран, карактеристики комбинација на модата, грациозност, елеганција и издржливост.за Fitbit Смисла/Обратно 3 линк бенд е погоден и за мажите и жените.Тоа нема да влијае на носењето удобност на сите и ќе го зачува убавината на за Fitbit Смисла/Обратно 3. [Faux Дијамант Дизајниран] : Елегантен дизајн и сет со rhinestones за жените.Овие синџири сјајна Сваровски-одделение деликатна изработка цврсто инкрустирани.Оди со било накит!за Fitbit Смисла/Обратно 3 Види брилијантен за секоја прилика, бизнис, спорт, датира или партија. [Прилагодливи Рака Должина] : за Fitbit Смисла/Обратно 3 бенд одговара на врвката за околу големината на 5.5" – 8.4" инч.Можете лесно може да се отстрани екстра линкови да се вклопи во вашиот зглоб совршено. [Водоотпорен и Sweatproof] : Двоен electroplating процес наместо општи еден слој позлата процесот на фиксни боја повеќе издржливи.за Fitbit Смисла/Обратно 3 bling бенд е водоотпорен и sweatproof, и може да се искапеш, да пливаат, и други спортови на вода со тоа.Fit Turn Bling Бендови Компатибилен Fitbit Смисла/Обратно 3 Метал Wristband Рака со Дијамант Жени, Девојки Мет нерѓосувачки челик Хривнија украс бенд за Fitbit Смисла/Обратно 3 smart watch Description Are сте во потрага за личен види бенд?Ако сте, тогаш овој производ ќе биде најдобар избор за вас.Кожата-пријателски, трајни и удобен за носење и совршено се вклопуваат за секоја прилика.Ова се види појас ќе го направат вашиот види повеќе модерни.Features Slim, Dressy и елегантен дизајн за women High квалитет метал со rhinestones дека искра, тенок уникатен изглед ќе им даде на вашиот изглед голем поттик.Совршен подарок избор.За Божиќ Ден,Бокс Ден,Нова Година,Роденден,Денот на Вљубените,Денот на Мајката.Апсолутно е исклучителна, можете да го носат во секојдневниот живот.Биде слатка девојка.Сјај секој момент.Овој бенд се вклопува 5.5-8.0 инчен зглоб.Пакет Including1 x види рака.

Кон својствата

Производи во категоријата