Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен за Amazfit Bip У Бенд, YOUkei Еластична Ткаенина Scrunchie Еластична Жените Симпатична Замена Ремени Компатибилен за Amazfit Bip У Smartwatch (Розово Злато случај+Леопард Бе

Компатибилен за Amazfit Bip У Бенд, YOUkei Еластична Ткаенина Scrunchie Еластична Жените Симпатична Замена Ремени

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата. ♦ Најнов Дизајн ♦ : најновите иновативни дизајн за Bip У Smartwatch рака,да усвојат scrunchie еластична дизајн, печатење со различни забава & стилски модели, се облекуваат вашиот Види!. ♦ Мек Памучен Материјал ♦ : Направен од висок квалитет на мек памук, што е кожата-пријателски, мека и издржливи.Ви нудат удобно носење искуство. ♦ Перат ♦ : Изработени од истиот материјал со облека, целосно раце за перење , само се оддели од Bip У Smartwatch и миење со сапун и вода. ♦ Широка Примена ♦ : Извонредни дизајниран и произведен, разноликост на бои за избор лесно да ги исполни вашите различни потреби,да го персонализирате на вашите сопствени стилови .За мажите, тоа е исто така прилично фестивал подарок за вашата девојка или сопруга.

Кон својствата

Производи во категоријата