Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен за Фосилни Генералот 6 Бенд, Lamshaw Водат Ластичињата Најлон Прилагодливи Замена Рака Компатибилни Додатоци за Фосилни Генералот 6 42mm / 44mm Smartwatch (Boho Винож

Компатибилен за Фосилни Генералот 6 Бенд, Lamshaw Водат Ластичињата Најлон Прилагодливи Замена Рака Компатибилни

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата. *ЕДЕН СЛОЈ ШЕМА : Lamshaw Scrunchie еластична замена рака компатибилен со Генералот 6 42mm / 44mm Smartwatch се КОРИСТИ ултра еластична Најлон материјал и на прво ниво памук производство станува.Над сите, ние ги користите само Еден Слој на Моделот.Бидејќи Двојно-Layer Шема Водат Бендови ќе пукнатини повеќе лесно. *КОЖАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Еден слој на еластична бенд материјал кој е кожата-пријателски, трајни дише и лесен дизајн.Тоа е се водат хривнија стегачи за рака и се вклопува удобно без стегање.Издржливи еластична бенд го прави да се чувствувате удобно да се носат. *Мулти-ОБОЕНИ БЕНДОВИ : Повеќе модели за избор.Шарени бенд обично е совршен избор за секоја прилика. *ЛЕСНА ПРОМЕНА РЕМЕНИ : спорт бендот доаѓа со watch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот Генералот 6 42mm / 44mm Smartwatch прецизно и сигурно.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче.

Кон својствата

Производи во категоријата