Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Venu 2 Бенд, YOUkei Дише Ткиво Ткаенина Замена Додаток Рака Компатибилен за Garmin Venu 2S / Venu 2 Smartwatch (Сива, Venu 2S)

Venu 2 Бенд, YOUkei Дише Ткиво Ткаенина Замена Додаток Рака Компатибилен за Garmin Venu 2S / Venu 2 Smartwatch

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата.Моден Дизајн Плетени ткаенини бендови компатибилен со Venu 2 S / Venu 2 Smartwatch.Не само дополнително да се намали тежината, но, исто така, им овозможи на вашиот зглоб за да "дишат".Ќе ги носи удобно носење искуство.Tracker не е inclued.Висок Квалитет Направени од премиум ткиво ткаенина материјал со умерена мекост и парична казна занает работа.Soft & флексибилни, Кожата - friendly & трајни.Дише бенд овозможува повеќе протокот на воздух и да им помага да се задржи вашата рака кул и удобно.Не испотени врвка за околу повеќе.прилагодливи Големини Погодни за жените, мажите, момчињата и девојчињата во спорт, бизнис, секојдневниот живот, партијата итн.Мулти Изборот Разни бои за вашиот избор, да го персонализирате вашиот Venu 2 S / Venu 2 Smartwatch да одговара на вашето расположение и и облека во секојдневниот живот, и го направи вашиот види стилски и благородна.Воздигнува вашиот стил за секоја прилика.

Кон својствата

Производи во категоријата