Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Симпатична Замена Wristband Хривнија/Безжична Smartwatch Додаток Бенд Рака со Безбедни Тока за Samsung Галакси Опрема S R750 Smart Watch - Бесплатен Големина...

Симпатична Замена Wristband Хривнија/Безжична Smartwatch Додаток Бенд Рака со Безбедни Тока за Samsung Галакси

DEN 311.52
 

Производот е достапен
Достапност

Висок квалитет замена бенд за Samsung Галакси Опрема S R750, не smart watch вклучени.Персонализирајте го вашиот wristband да се оди со вашата дневна облека.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните, одговара на вашиот зглоб comforable и сит.Бесплатни Големина и прилагодливи тока бенд, 6.4 инчен - 8.4 инчен, која одговара на повеќето возрасни зглоб.Флексибилни силиконски материјал, удобно и без irriation на човечката кожа.Замена тока бенд наменети за употреба со вашиот Samsung Галакси Опрема S R750 Smart Watchit е направен од флексибилни силикони - tpu композитни пластика, сличен на повеќето од watch гумени бендот, не irriation за човекови кожи, се вклопуваат види совршено и сит.На тока е многу лесно да се клип во/надвор, направи немате грижи да тоа падне или да се олабави, во споредба со оригиналниот бенд, не треба да се зацврсти на затворач ТЕШКО!!.

Кон својствата

Производи во категоријата