Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SEUNMUK 300 Пакет Пластични Снимен Очила, 2 МЛ Мали за Еднократна употреба Пластични Снимен Очила, Мини Јасно Пластични Чаши за Ракија, Jello, Пијалоци, Дегустација, Сос, Сос

SEUNMUK 300 Пакет Пластични Снимен Очила, 2 МЛ Мали за Еднократна употреба Пластични Снимен Очила, Мини Јасно

DEN 551.76
 

Производот е достапен
Достапност

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ПЛАСТИКА - Овие расположливиот снимен очила се направени од храна одделение пластика, која е издржлив и здрав.Тоа не се имате било какви иритирачки мирис и е BPA-free.Во споредба со чаши од други материјали, тоа е полесен во тежина и не е лесно да се кршат.НЕМА ПОТРЕБА ДА се ЧИСТИ - Дали сте проблематични дека стакло чаши е тешко да се исчисти?Нашите јасно пластика снимен очила се вашиот најдобар помошник.Нашите мини јасно пластични чаши не треба да се исчистат.Тоа може да бидат фрлени по употребата и тоа е лесно да се ослободи од.ЕФЕКТИВНИ ПЛОЧИ - пакетот доаѓа со 300 пакет мини пластични снимен очила.Она што зделка пластични shot чаша!Оваа количина може да ги исполни вашите долгорочна употреба и замена потреби.Чашата има дијаметар од 1.8 инчи и висина од 2 инчи.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Овие еднократна употреба пластични снимен очила може да се користи како миење на устата чаши, мерење чаши, чаши за пиење и медицина чаши.Тие се погодни за одржување на виски, желе, десерти, бонбони, грицки, пијалоци, дегустација, сосови, сосови, примероци.Она што широк спектар на апликации!.ЗАДОВОЛИТЕЛНО ШОПИНГ ИСКУСТВО - Ако имате било незадоволство со 2 мл пластични снимен очила, ќе се добие целосна наплата во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.За Нас SEUNMUK е посветен на производство и дизајнирање за еднократна употреба пластични снимен очила и разни други слични производи.Нашата основна цел е да ви обезбедиме подобра производите и најдобрите задоволството на клиентите.Ние се обидуваме се потрудиме да се обезбеди со практични и економични производи за да направи да уживаат во пријатен шопинг искуство.Зошто Изборот SEUNMUK?Овие еднократна употреба пластични снимен очила не е потребно перење.Тоа може да бидат фрлени по употребата, што е лесно да се ослободи од.Дијаметарот на пластични снимен очила е 1.8 инчи и висина е 2 инчи.Капацитетот на оваа мини јасно пластика куп 2 унци.Овие 2 мл јасно пластични чаши се користат за свадби, барови, угостителски, бебето тушеви, роденден партии, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ, семејство или комерцијални цели и така натаму.Расположливиот снимен очила се направени од храна одделение пластика, која е рециклираат и еколошки.Тоа не содржат BPA и нема чуден мирис.Спецификација : Материјал : храна одделение пластични Дијаметар : 1.8 инчен Висина : 2 инчи Капацитет : 2 мл Боја : јасно Пакување Вклучува еднократна употреба пластични снимен очила x 300.

Кон својствата

Производи во категоријата