Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
URPRO Безжичен Компјутер Велосипед, Велосипед Брзинометар и Броило Безжичниот Водоотпорен Циклус Велосипед Компјутер со Светлото LCD Дисплеј & Мулти-Функции

URPRO Безжичен Компјутер Велосипед, Велосипед Брзинометар и Броило Безжичниот Водоотпорен Циклус Велосипед Компјутер

DEN 1012.80
 

Производот е достапен
Достапност

ГОЛЕМ 0.5 cm опсег помеѓу Предавателот 0.5 cm помеѓу Предавателот 0.5 cm помеѓу Предавателот & Magnet Backlight & Waterproof Cycling функции : Динамична екранот километражата, возење време, вистинска брзина, времето на патување, калории consumption Other корисни снимените податоци : Максимална Брзина, Просечна Брзина, Вкупно Возење Време, Возење Вкупно Километражата, Моменталната Температура и Револуции По Minute Deceleration динамичен instructions Speeding сигнализација feature Ambient температура на екранот во Фаренхајтови/целзиусови степени степен.Календар часовник и стоперката functions Suitable за велосипед, електрични велосипеди и мотоцикли со 4 " 40 " wheel Selectable помеѓу метрички/кралскиот units Low нивото на батеријата indicator Vehicle гориво/одржување alert Auto исклучете за заштеда на батеријата power Power за Велосипед Компјутер : 1 x CR2032 Батеријата (инсталиран)Напојување за Предавателот : 1 x CR2032 Батеријата (инсталиран)Велосипед Компјутер Големина : 2.3 x 1.7 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата