Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Faria 33726 Чесапик GPS Брзинометар - Црна, СКОПЈЕ, 60 MPH

Faria 33726 Чесапик GPS Брзинометар - Црна, СКОПЈЕ, 60 MPH

DEN 6625.68
 

Производот е достапен
Достапност

Периметар запалени бели бирање.Стилски сина и црна графика.Полиран не ' Рѓосувачки Челик рамки.Domed стаклена леќа.GPS Брзинометар е капка во замена за вашата моментална брзинометар да одговара на вашиот постоечкиот инструмент цртичка.GPS информации се собрани од внатрешна GPS антена.Без надворешна антена бара.На Faria GPS Брзинометар користи многу прецизна 48 канал GPS приемник.Можете да бидете сигурни дека Faria GPS Брзинометар е ви даваат најмногу точни GPS информации кои се достапни на пазарот денес.

Кон својствата

Производи во категоријата