Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CPOB-WS-65MPH Брзинометар

CPOB-WS-65MPH Брзинометар

DEN 1030.80
 

Производот е достапен
Достапност

Лицето плоча : бели рамки : sues 316 или Црвени или Жолти LED осветлување.Ip67 заштита оценка за целата колосек.Сигнал : pitot цевка обезбедува брзина сигнали.Монтажа големина : 3 1/3 инчен , или 85mm.Работен напон : 12 V или 24 V.CEVR-ББ-9-32 Voltmeter Колосек.

Кон својствата

Производи во категоријата