Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XINTO Премиум Велосипед Одомерот и Брзинометар, Безжични Светлото Водоотпорен Циклус Велосипед Компјутер со Голем ЛЦД Дисплеј и Мулти-Функции

XINTO Премиум Велосипед Одомерот и Брзинометар, Безжични Светлото Водоотпорен Циклус Велосипед Компјутер со

DEN 306.96
 

Производот е достапен
Достапност

ИНСТАЛИРАТЕ - Тоа е лесно да се следат инструкциите,голема основните функции и многу специфични гуми големина, кои им овозможуваат на точни пресметки.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА - Функции како велосипед брзинометар И броило, мерење и брзина ,растојание, и јава време, три броја кој не е сериозен bicyclist или фитнес фанатик сака да оди без да се знае.LCD ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ - Голем LCD Дисплеј гаранции можете да го прочитате вашиот статистика лесно не кривоглед или навален надолу е потребно да се прочита.ВОДООТПОРЕН И ПРЕМИУМ ДИЗАЈН - Мали Димензии ,мала Тежина,Wireless &Водоотпорен дизајн го прави тоа повеќе удобен и издржливи.ВИСОК-КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДОТ се ОДЛИКУВА СО ИЗВОНРЕДНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ние сме толку сигурни во квалитетот и трајност на нашите производи кои што стојат зад нив, 100% со една година гаранција.Ако нешто се крши или ако не ви е апсолутно љубов на вашиот нов Велосипед компјутер ќе им понуди замена или рефундирање на вашите пари , без прашања праша.Употреба Совети : 1. Задржи на далечина не надминува 60cm помеѓу компјутерска единица и сензор, и растојанието помеѓу сензорот и магнет помалку од 2,5 mm, колку помалку толку подобро.2. Ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно пред инсталација, и да ја инсталирате сензор за предните тркала.3 : велосипед компјутерот почнува да се работи со притискање на копчиња за да ги подигнуваат на компјутер излезе од режимот на мирување кога ќе почнат да се прошетаат.4. Овој компјутер е водоотпорен, нема потреба да се грижите за дожд, но ве молиме не го стави во rainstorm или впие во вода.【Функции】1. СПД : Тековни Speed2. ODO : Броило (Вкупно Растојание)3. ЛИНИЈА : Trip Distance(Едно Време Километражата)4. MXS : Максимум Speed5. AVS : Просечна Speed6. ТМ : Поминатото Време(Јава Време)7.CLK : Clock (12Ч/24 ЧАСА)8.СКЕНИРАЊЕ : - Екранот се движи меѓу ODO, ЛИНИЈА, MXS, AVS, TM, RPM,CLK на секои 4 seconds9. "+" "-" - Comparator10.Подесување на Брзина на Скала (km/h, m/h)11. Поставување На Пневматик Circumference12. Вкупната должина на почетна вредност на поставување (ПОСТАВУВАЊЕ на ПНЕВМАТИК ТУРНЕЈА)13. Возење на податоците земање примероци (ЗАМРЗНУВАЊЕ РАМКА МЕМОРИЈА)14. Одржување потсетник(ОДРЖУВАЊЕ СИГНАЛИЗАЦИЈА)15. АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ/Sleep Mode(Не користи тоа по 5 минути ,автоматски да се префрла во режим на спиење)【Опис】Димензии : 56*41*20(mm)/2.2*1.6*0.79 inch Weight : 90g Screen : LCD Дисплеј【Пакетот Вклучува】1*Велосипед Computer1*Magnet1*Безжичен Sensor1*Seat1*CR2032 Battery1*23 A Battery7* Пластични Тај-wrap2*Stickers1*Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата