Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Faria 33147 Фустан Брзинометар GPS Начичкана 4 - Бела, 60 MPH

Faria 33147 Фустан Брзинометар GPS Начичкана 4 - Бела, 60 MPH

DEN 2826.96
 

Производот е достапен
Достапност

Без надворешна GPS антена бара.Достапни во повеќе Брзина се движи (15-120 СИ, 25-200 км / ч и 15-100 Јазли).Премиум ДОВЕДЕ назад осветлена бира.Достапни LCD дисплеи Компас Роза насловот и актуелен наслов (ПСИ).Ултра брзо Сателитски стекнување време (TTFF) 1 секунда од Hot start.GPS Брзинометар е капка во замена за вашата моментална брзинометар да одговара на вашиот постоечкиот инструмент цртичка.GPS информации се собрани од внатрешна GPS антена.Без надворешна антена бара.На Faria GPS Брзинометар користи многу прецизна 48 канал GPS приемник.Можете да бидете сигурни дека Faria GPS Брзинометар е ви даваат најмногу точни GPS информации кои се достапни на пазарот денес.

Кон својствата

Производи во категоријата