Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сиера Меѓународни 61752P Lido Pitot Тип 10 до 50 Km Dial Опсег, Отпорен на Гребење Брзинометар Комплет, 3

Сиера Меѓународни 61752P Lido Pitot Тип 10 до 50 Km Dial Опсег, Отпорен на Гребење Брзинометар Комплет, 3

DEN 1652.64
 

Производот е достапен
Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Сиера 61752 P 3 инчи.Сите сиера делови се квалификуваат и се Опфатени во рамките сиера е водечка индустрија на задоволството на клиентите Гаранција.За Сиера Сиера е посветен на заштита на вас и на вашата инвестиција.За 50 години Сиера, еден од најдоверливите имиња во морската индустрија, има гордо се нуди висок квалитет на моторот и возите делови.Своите производи ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема дел го заменува и се конструирани да се исполнат денес е висок коњски сили мотор барањата додека да издржи на тешки морската средина.Сиера е задоволството на клиентите гаранција сите Сиера делови се квалификува за сиера е водечка индустрија на задоволството на клиентите гаранција.Сиера потерници своите производи да се без дефекти во изработката и материјалите за корисниот век на производот.Ако Сиера производ не успее да се усогласат со гаранција, Сиера ќе поправка или замена на неисправни производи бесплатно.Гаранцијата е Предмет на дополнителни услови, услови и ограничувања.Можете да ги видите сиера е целосна гаранција наоѓа погоре во техничката спецификација за дел.

Кон својствата

Производи во категоријата