Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DAUERHAFT Здрав Броило Велосипедизам Брзинометар,за 26in,27.5 во,28in,29in Велосипед

DAUERHAFT Здрав Броило Велосипедизам Брзинометар,за 26in,27.5 во,28in,29in Велосипед

DEN 448.56
 

Производот е достапен
Достапност

Погоден за 26in, 27.5 во, 28in, 29in велосипеди.Лесно да се инсталира.Направени од добри квалитетни материјали, цврсти и издржливи, водоотпорен, погоден за сите weathers да ја користите.Знаете вкупниот километражата, еден километражата, MPH.Со ресетирање knob, вртливата тоа да се направи на податоците расчистување.Механички броило, без батерија бара, лесен за употреба, прецизни мерења на локации.Карактеристики : Механички броило, без батерија бара, лесен за употреба, прецизни мерења на локации.Направени од добри квалитетни материјали, цврсти и издржливи, водоотпорен, погоден за сите weathers да ја користите.Погоден за 26in, 27.5 во, 28in, 29in велосипеди.Лесно да се инсталира.Знаете вкупниот километражата, еден километражата, MPH.Со ресетирање knob, вртливата тоа да се направи на податоците расчистување.Спецификација : Материјал : Plastic Color : како слика shown Size : Прибл. 12*8*5.5 cm/4.72*3.15*2.16 in Weight : Прибл. 342g Package Листа : 1 x Механички Odometer1 x Cable1 x Адаптер .

Кон својствата

Производи во категоријата