Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Канзас Сити Шефови Врамени 10 x 18 Стадионот Панорамски Колаж со Играта-се Користи Фудбал - Ограничено Издание од 500 - МАК Игра се Користи Фудбал Колажи

Канзас Сити Шефови Врамени 10 x 18 Стадионот Панорамски Колаж со Играта-се Користи Фудбал - Ограничено Издание

DEN 2159.76
 

Производот е достапен
Достапност

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; МАК Игра се Користи Фудбал Колажи.Секој колекционерски доаѓа дизајниран со 10" x 18" фото колаж на мулти-слики на Канзас Сити Шефови и вистински дел од играта-се користи фудбал од Шефовите игра (не од некоја игра, настан, или на сезоната).Тоа е двојно-сплетен и врамени во црно дрво.Секој колекционерски доаѓа со изјава за веродостојноста да се осигура дека дел од фудбалот се користи е автентична.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига.На готовиот парче мерки 23.5" x 15" x 1" и е подготвена да висат во секој дом или канцеларија.Овој колекционерски е ограничено издание на 500. Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Канзас Сити Шефови сувенири.

Кон својствата

Производи во категоријата