Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Анти Џвакање Спреј за Кучиња, Нема Џвакање на Одвраќање Спреј за Кучиња & Puppies, Куче Отвратителен Спреј за Затворен & Отворено Користење, Заштита Househould Предмети & Рас?

Анти Џвакање Спреј за Кучиња, Нема Џвакање на Одвраќање Спреј за Кучиња & Puppies, Куче Отвратителен Спреј за

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

Стоп Кучиња Џвакање на Предмети за Домаќинството : кучето на одвраќање спреј за да може ефективно да го запре кучиња џвакање мебел и спречување на домашни миленици од лижење, завои и рани за да се спречи рана инфекција.Нашата анти џвакање спреј за кучиња може да го замени груби методи за обука и е нежна алтернатива.Лесен за Користење : Нема комплицирано, збунувачки чекори.Само редовно спреј куче отвратителен спреј на вашиот софа, маса, кревет или стол за да се спротивстави на кожен пријатели.Ние препорачуваме прскање 3-4 пати на ден во текот на првите две недели, а потоа да се намали фреквенцијата како вашето куче учи своите нови однесување.Безбедно да се Користи : Ова анти џвакање спреј за кучиња работи на повеќето куче раси, што го прави идеален отвратителен да се заштити вашиот мебел, украси и други скапоцености, ден по ден.Нашите не се џвака спреј за кучиња нема да ја напушти која и да дамки, знаци, мириси, или леплива остатоци на вашиот површини.Тоа нема да предизвика промена на бојата или боење или.Куче Обука Сида : Ова куче џвакање спреј помогне во обуката на кутре.Ние ви препорачуваме место тест мал простор во прв план.Ако имате било какви забелешки или предлози за нашата анти џвакање спреј за кучиња, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа.Горчливо Одвраќање Спреј : Ова домашно милениче пенкалата спреј за кучиња исто така е погоден за употреба со puppies, мачки, мачиња, па дури и зајаци.Ве молиме имајте на ум, нашите куче спреј содржи bitters кој е ефикасен за кучиња, може да има силен мирис на некои луѓе.Користете повремено во првиот како претпазливост за да се тестираат за адекватна вентилација.Ние препорачуваме прскање 3-4 пати на ден во текот на првите две недели, а потоа да се намали фреквенцијата како вашето куче учи своите нови однесување.

Кон својствата

Производи во категоријата