Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SABRE ЦРВЕНО Максимална Сила Заштитник Пипер Спреј Куче Напад на Одвраќање со Поводник Holster—Сите Природни и Ефикасни

SABRE ЦРВЕНО Максимална Сила Заштитник Пипер Спреј Куче Напад на Одвраќање со Поводник Holster—Сите Природни

DEN 742.80
 

Производот е достапен
Достапност

МАКСИМАЛНА ЗАПИРАЊЕ на МОЌ : Максимална сила формула е дозволено од страна на ЕПА се поддржани од страна на нашите во куќата високи перформанси течна хроматографија лабораторија која гарантира максимална запирање на моќ, секој пат; плус УВ означување боја сида во осомничен за идентификација. #1 ПИПЕР СПРЕЈ БРЕНД ДОВЕРЕНИ од СТРАНА на ПОЛИЦИЈАТА И ПОТРОШУВАЧИТЕ низ целиот свет, Вклучувајќи Њујорк, Чикаго PD, Лос Анџелес Каунти Шериф направени во САД и ISO 9001 : 2008 сертифицирана со 4-годишно рок на траење од датумот на производство.ЗАШТИТА НА БЕЗБЕДНО РАСТОЈАНИЕ : Импресивни 12-метарски (4 m) опсег.ON-THE-GO БЕЗБЕДНОСТ : Лесно се придава на било куче поводник; hands-free заштита.ЗАШТИТА ОД ПОВЕЌЕКРАТНО ЗАКАНИ : 14 еден-вториот упаѓа во моќна струја испорака за да се намали правец на blowback.SABRE верува во обезбедување на сите со личната безбедност на производите, и кој ги вклучува семејството милениче.Следниот пат кога ќе се земе вашето куче на прошетка, носат заедно Заштитник Куче Спреј.Овој природен пипер спреј е силен, но хуман пречка за повеќето кучиња во агресивни ситуации, без да предизвика долготрајна болка или повреда.Овој компактен спреј доаѓа со прилагодливи holster да се поврзете со вашето куче е поводник. "Одиме Самоуверено" со Заштитник Куче Спреј.

Кон својствата

Производи во категоријата