Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
C:EHKO Стил Hairspray Брилијантен 4 Екстремни Чекање, 400 мл./13.5 fl.оз.

C:EHKO Стил Hairspray Брилијантен 4 Екстремни Чекање, 400 мл./13.5 fl.оз.

DEN 767.76
 

Производот е достапен
Достапност

Тоа обезбедува супер силен чекање, брилијантен сјај и негување на косата и скалпот грижа.Составот содржи билни состојки, и хранливи материи кои ги задржи вашите кадрици здрав и младешки ден по ден.Благодарение на lychee екстракт, богата со антиоксиданси и минерални соли, на лак има длабоки навлажнувачки, смирувачки и лековити својства.Исто така, оваа компонента обезбедува заштита од УВ зрачење.За да креирате влага-задржување и омекнување ефект, составот беше збогатен со panthenol.Тоа им помага да се зголеми дијаметарот на секоја коса, plumping својата структура, додавање на волумен и сјај.Чешла се подобрува, кадрици станат посилни и повеќе еластична.Друга активна состојка е хидролизираат глутен, протеин, кој има зацврстување ефект на корени.Продира косата и го исполнува voids, одржување на оптимална влажност на нивоа, намалување на electrification, ослободување на скалпот иритација и чешање.C : EHKO Стил Hairspray Брилијантен 4 Екстремни Чекање, 400 мл./13.5 fl.оз.Како да го користите : долготрајни задржете е обезбедена од страна дури и прскање Hairspray Брилијантен од далечина од најмалку 30 сантиметри.

Кон својствата

Производи во категоријата