Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
C:EHKO Стил Hairspray Дијамант 3 Силна Чекање, 400 мл./13.5 fl.оз.

C:EHKO Стил Hairspray Дијамант 3 Силна Чекање, 400 мл./13.5 fl.оз.

DEN 767.76
 

Производот е достапен
Достапност

На лак е збогатен со lychee екстракт, витамини и корисни трага елементи кои ќе го направат вашиот кадрици мазна, сјајна и еластична.Оваа hairspray штити, се заклучува и се грижи за вашата коса, помагајќи ти да се создаде стилски и природен изглед без никакви напори.На стил, подобрена формула на овој лак обезбедува природна, издржливи се одржи без лепење и мерење на насоки.Витамин коктел зајакнува кадрици, негување на косата вратило и saturating косата со корисни microelements.Lychee екстракт спречува негативните ефекти на сончева светлина, со кој се елиминира сувост, ронливост и подели завршува.Исто така, оваа компонента спречува губење на влага во внатрешноста на косата вратило, со што кадрици мазна, еластична и свиленкаста.C : EHKO Стил Hairspray Дијамант 3 Силна Чекање, 400 мл./13.5 fl.оз.D-panthenol дополнително штити насоки со одржување на оптимална влажност на рамнотежа во внатрешноста на косата.Тоа исто така го прави кадрици мазна и податлив, правејќи стил и полесно се чешла.Како да го користите : долготрајни задржете е обезбедена од страна на рамномерно прскање Hairspray Дијамант од далечина од најмалку 30 сантиметри.

Кон својствата

Производи во категоријата